Новини
Кримінальні новини
Київ

У столиці шахраї привласнили спадщину померлої бабусі


Прокуратура відсудила на користь громади Києва квартиру померлої бабусі, яку незаконно привласнила фізична особа.

Київська місцева прокуратура №9 у судовому порядку домоглася визнання за громадою столиці права власності на квартиру, яку незаконно привласнила фізична особа. Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

Фізична особа отрима свідоцтво про право на спадщину та зареєструвала за собою квартиру самотньої літнього киянки після її смерті, використовуючи рішення суду, яке наразі скасували в апеляційному порядку.

За законом у разі відсутності спадкоємців суд своїм рішенням визнає спадщину відумерлою та передає у власність територіальної громади.

Враховуючи викладене, місцева прокуратура заявила позов про визнання недійсним свідоцтва на право на спадщину, а спадщини відумерлою та передачу вказаної нерухомості громаді міста Києва.

Рішенням Солом’янського районного суду м. Києва позов прокурора задовольнили, а за фактом шахрайських дій при відчуженні майна розпочали досудове розслідування за ст. 190 Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Києві шахраї привласнили приміщення поліції вартістю понад 3 млн грн.