Новини
Культура
Київ

У столиці презентуватимуть книгу «Віктор Цой в Києві»


Презентація нової книги Кирила Степанця «Віктор Цой в Києві», відбудеться 5 березня о 15:00 в архітектурній бібліотеці імені Заболотного, що неподалік станції метро Шулявська, на проспекті Перемоги, 50.

Книга про Віктора Цоя вийшла наприкінці лютого. Майже три роки автор збирав інформацію про візити лідера гурту «Кіно» до нашої столиці. В процесі створення твору Кирило перечитав сотні інтерв'ю, опитував очевидців, переглядав старі телепередачі, газети.

«За своє коротке, немов спалах життя, Віктор Цой встиг побувати в Києві всього тричі. І кожен з цих трьох візитів ознаменовує новий етап його творчості: від повного андеграунду до статусу першої суперзірки радянського року. У Києві Цой зустрів і втратив раптову любов, знявся в першому відеофільмі, був заарештований, знайшов безліч друзів і свого першого менеджера … Ця книга - збірник спогадів про візити лідера легендарної групи «Кіно» встолицю України», - поділився на своїй сторінці Кирило Степанець.

Протягом заходу автор книги розповідатиме про своє творіння, що вміщує чимало цікавої інформації про візити лідера легендарної групи «Кіно» до Києва в 1985-1990 рр. Участь у презентації безкоштовна, також на заході можна буде безпосередньо придбати і книгу.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що вийшла нова книга для юнацтва «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова».

Читайте також про те, що книга «Справа Василя Стуса» зазвучить.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.