#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Довкілля
Київ

У столиці почали штрафувати вуличних фотографів з живністю

06.04.2021 1 Кочкина Марина 0

До Патрульної поліції Києва звернулись зоозахисники з проханням допомогти у боротьбі з порушниками, які використовують тварин та птахів з комерційною метою — для фотографування.

фото Патрульна поліція

Прибувши в паркову зону на Володимирському узвозі, інспектори побачили чоловіка з шістьма голубами, яких він використовував для заробітку. Птахи тіснилися в пластикових контейнерах без води та їжі. Жодних документів на них чоловік надати не зміг, повідомляє Патрульна поліція . Неподалік охоронці порядку помітили іншого громадянина з соколом, що теж шукав охочих до фото.

фото Патрульна поліція

Санкції щодо вуличних фотографів з живністю

Обох чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності. На першого патрульні склали протокол за ч. 2 ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, що передбачає штраф від 3400 до 5100 гривень та конфіскацію тварин. Птахів вилучили у безпечне місце до рішення суду.

фото Патрульна поліція

На другого чоловіка винесли постанову за ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами) КУпАП, яка передбачає 3400 гривень штраф.

Поліція закликає громадян не брати участь у заробітку на стражданнях тварин, а у разі виявлення таких випадків звертатися на лінію 102.

фото з відкритих джерел

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що за рік пташині браконьєри завдали 10,5 млн грн збитків.

Також читайте про те, що 1 березня, на території заповідника «Асканія-Нова» були виявлені трупи «червонокнижний» птахів, серед них: огарь, орлан-білохвіст, кречет, курганник, лунь польовий. Загалом було знайдено 234 загиблих пернатих.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.