У столиці планують відкрити ресторан Big Hug, де працюватимуть люди з синдромом Дауна
Ідея створення ресторану Big Hug належить засновниці благодійного фонду психологічної допомоги «Анкор» Іде Антонян. Прибуток закладу буде спрямовано на благодійні проекти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/medium.jpg)
Ідея створення ресторану Big Hug належить засновниці благодійного фонду психологічної допомоги «Анкор» Іде Антонян. До проєкту Big Hug приєднався старший син благодійниці — Гаруша Антонян. Він вирішив надати власне приміщення для ресторану, а кошти на будівництво й облаштування зібрати краудфандингом. До проєкту вже долучилися однодумці. Серед яких фахівці з архітектурного бюро, команда маркетингового агентства, ресторатор, а також найкращий бариста України, чемпіон світу з приготування кави у турці — В'ячеслав Бабич.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/medium-2.jpg)
Наразі для кафе створили дизайн інтер'єру. На стінах закладу будуть репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі «Народження Венери», Леонардо да Вінчі «Посмішка Мони Лізи» і «Таємна Вечеря». Але ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери на стінах закладу дістануться пандам. Так і з'явився талісман закладу — панда Big Hug.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/medium-3.jpg)
Компанія з виробництва м'яких іграшок «Фантастик Груп» приєдналася і до проєкту й запропонувала створити плюшеву панду Big Hug. На сьогодні іграшкові панди стали основним інструментом збору коштів на будівництво. Люди можуть придбати ведмедика за 300 гривень для себе або вихованця дитячого будинку, а виручені кошти від продажу йдуть на будівництво закладу. Для того, щоб почати будівництво потрібно зібрати 50 000 євро. На ці кошти буде побудована перша частина закладу — кафе. Станом на 2 липня, до початку будівництва закладу потрібно було продати 4609 панд.