Новини
Кримінальні новини
Київ

У столиці ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів понад 258 млн. грн


Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві виявили групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти на рахунки підконтрольних учасникам «конвертаційного центру» транзитних та/або фіктивних СГД, за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У свою чергу фігуранти передавали клієнтам вказані кошти готівкою (за винятком 12% від проконвертованої суми, які слугували їм «винагородою» за послуги конвертації) разом підробленими первинними документами.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів,в їх автомобілях та банківських скриньках вилучено 30 тис. доларів США, 862 тис. гривень (в еквіваленті понад 1,56 млн. грн.), ноутбуки, системні блоки, 137 печаток підприємств та документацію, яка свідчить про протиправну діяльність.