Новини
Кримінальні новини
Київ

У столиці ділки намагалися привласнити неприватизовану квартиру


Київська місцева прокуратура № 4 встановила факт незаконного заволодіння квартирою вартістю понад 700 тисяч гривень, що належить територіальній громаді столиці.

фото з відритих джерел

Встановлено, що до 2019 року у квартирі проживав самотній чоловік, який після смерті батьків не став її приватизовувати, повідомляє Київська міська прокуратура. Відтак після його смерті невстановлені особи підробили свідоцтво про право власності на квартиру, начебто видане однією з районних державних адміністрацій Києва, та перепродали житло підставній особі.

При цьому договір купівлі-продажу було посвідчено нотаріусом з іншого регіону України. У зв’язку із цим місцевою прокуратурою в інтересах Київської міської ради заявлено позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним та витребування майна з чужого незаконного володіння, який судом задоволено у повному обсязі.

Одночасно триває досудове розслідування у кримінальному провадженні з метою притягнення до відповідальності осіб, причетних до вчинення злочину.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, як квартирна махінація у Василькові не вдалась.

Читайте також про те, що у Києві квартирант з Донецька вбив та розчленував дідуся – власника житла.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube