Україна
Київ

У столиці приспустять головний державний прапор України

Повернуть його на місце завтра, після як вщухне буревій.

У столиці приспустять головний державний прапор України - зображення
Фото: Badahos

14 червня полотно Головного прапора замінять на нове, оскільки попереднє зазнало пошкоджень. Про це повідомила пресслужба КМДА, зазначивши, що через вітер не підніматимуть до завтра.

"За прогнозом синоптиків, сила вітру протягом доби сягатиме 50 км/год. Тому прапор знову замайорить над столицею 15 червня. Місто дбає про те, аби утримувати Головний державний прапор та флагшток у належному стані", –

пресслужба КМДА

Нагадаємо, споруда флагштока є найбільшою в Україні, висота флагштока – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

До слова, найбільший на Київщині прапор України встановили минулоріч у Броварах. Там 18-метровий прапор майорить на флагштоці висотою 72 метри.

Як повідомляв "Погляд", у червні державний прапор з "Азовсталі" передали до Музею Історії України у Другій Світовій Війні, він стане одним з титульних експонатів виставки "Україна — розп’яття".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.