У Софіївській Борщагівці пожежники врятували кота
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-17_21-13-33.jpg)
Вчора, 17 листопада, о 19:50 рятувальники Києво-Святошинського району отримали прохання зняти з дерева кота у с. Софіївська Борщагівка на вулиці Соборній.
Рятувати котика відправився черговий караул пожежно-рятувальної частини м. Вишневе.
Прибувши на місце, рятувальники побачили, що кіт сидить на самій верхівці дерева, і врятували його за допомогою автодрабини, повідомляє ДСНС Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-17_21-18-29.jpg)