Анонси
Культура
Київщина-суспільство

У «Софії Київській» відбудеться майстер-клас з прикрашання караваївВ суботу 22 лютого о 14.00 у заповіднику «Софія Київська» проведуть майстер-клас з заквітчування обрядового хліба. Учасників навчатимуть створенню квітів, шишок, пташок, голубків та гусок, стрічок, тощо. Тривалість 1,5-2 год.

Захід проведуть майстри одного з найбільших хлібопекарських підприємств України ПАТ «Київхліб». Технологи розкажуть про традицію та символіку обрядового хліба і навіть замісять тісто для оздоби. Коровайниці продемонструють і навчать, як заквітчувати коровай. Участь у майстер-класі зможуть взяти тільки 20 осіб (дозволять спробувати й дітям).

Нагадуємо, що в Хлібні заповідника «Софія Київська», колишній монастирській пекарні 18 ст. триває виставка, присвячена виробництву хліба. В експозиції представлено знаряддя для подрібнення зерна, різні форми для великоднього хліба та пряників 19-20 століття (з музеїв Києва), а також зразки обрядового хліба. Цікавими є предмети 11 ст. - корчаги та штампи для проскурок (з фондів НЗСК) тощо.

Виставка триватиме до кінця лютого.
Проведення майстер-класу разове.
Зареєструватися можна за телефонами: (044)278-44-83, (050)- 71-70-959.