Новини
Новини Київської області
Бровари
Вибори
Політика

У "Слуг" - новий скандал: звинувачення в продажі місць у виборчих списках


Народний депутат від фракції "Слуга народу" Микола Галушко, який обирався по 97-му територіальному виборчому округу з центром у Броварах, заявив про вихід із партії: "Місця у списку "Слуги народу" на окрузі продані…"

Про це він повідомив на сторінці у Facebook, звернувшись у відеозверненні до президента Володимира Зеленського.

Заява нардепа Миколи Галушка

"На місцевих виборах всі місця у списках партії "Слуга народу" були продані, і заклик йти на вибори та боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова..."

Відповідь на заяву Миколи Галушка від партії "Слуга народу"

26 вересня згаданий депутат виклав у соцмережі відеозвернення до Президента України, в якому зазначив, що всі місця в списку "Слуги Народу" на окрузі № 97 у Київській області нібито були продані. Це дуже серйозні звинувачення, оскільки "договорняки" та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки. Ми також перевіряємо факти, які навів керівник Київської обласної організації партії "Слуга Народу" Олександр Дубінський. За його даними, пан Галушко зустрічався з політичними опонентами "Слуги Народу" на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори. Керівництво партії "Слуга Народу" довіряє партійним командам у регіонах. Тому все, що можна вирішити в місцевому партійному осередку, вирішується там. Водночас вищі керівні органи і особи мають достатньо інструментів впливу на керівництво осередків – і вони ними неодмінно скористаються, якщо факти "продажу місць" підтвердяться. Щодо слів пана Галушка про намір вийти з партії "Слуга Народу" – коли від депутата надійде офіційна письмова заява про це, керівні органи партії розглянуть її у відповідному до статуту порядку. Підкреслюємо, що про вихід пана Галушка з фракції "Слуга Народу" у парламенті не йдеться.

Не все так просто

Нагадаємо, ми розповідали, що і в Ірпені кандидаток від "Слуги народу" хочуть “викинути” зі списків. Про це заявили адвокатка Соня Накутна та Євгенія Ростолопа: "Ми йдемо кандидатами в депутати Ірпінської міської ради від "Слуги народу", а за нами почали активне "полювання" – скандальні забудовники Пєші стали просити в офісі президента, щоб нас "викинули" зі списків кандидатів".

Також читайте, як у Київській області (зокрема в Ірпені) "Слуга народу" зрадила своїх прихильників і продала мерські посади та місця для кандидатів у місцеві депутати. Як нещодавно стало відомо, до партійних списків на місцеві вибори в Ірпені не взяли жодну людину, яка щиро вірила нинішньому президенту Володимиру Зеленському та його команді, і яка брала активну участь в агітації за “Слуг” під час президентської та парламентської виборчих кампаній. Ці люди фактичного привели їх до влади, але справжніх прихильників провладної партії просто зрадили.