У Славутичі ще один учасник АТО отримав квартиру
5 серпня відповідно до рішення виконавчого комітету Славутицької міської ради від 01.08.2019 № 402 "Про надання житлового приміщення та видачу ордеру на заселення", ордер на заселення у житлове приміщення отримав учасник бойових дій, учасник АТО Клушин Максим Сергійович.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67921984_2353287564754143_5885540565000388608_n.jpg)
"Вітаємо Максима Сергійовича та родину!", - написали на сторінці Славутицької міської ради.