У Славутичі будинки перевірятимуть на тепловтрати
![У Славутичі будинки перевірятимуть на тепловтрати У Славутичі будинки перевірятимуть на тепловтрати - зображення](/storage/resized/lg/news/957d5220-fd25-4585-a1b5-a6639a6c1121/heating-g79c7f8910_1280.jpg)
Про це повідомила пресслужба Київського регіонального управління Асоціації міст України. Мета соціального проєкту – визначити локалізацію витоків тепла та нераціонального використання енергоресурсів житлових багатоповерхових будинків.
Зазначається, що результати обстеження дадуть змогу визначити необхідні ремонтні роботи по кожному будинку, а саме утеплення та ремонт, а також можливість використовувати отримані дані для підготовки міських програм та грантових заявок у сфері енергоефективності та тепломодернізації.
Тож перевірку тепловтрат у будинках Славутича проведуть впродовж зимових місяців 2022–2023 років.
Між тим, у "Київоблгазі" пояснили, як зекономити на опаленні. Щоб ціни у платіжках були нижчими, необхідно подбати про енергоефективність будинку.
Нагадаємо, у Мінсоцполітики назвали середню субсидію, яку українці отримуватимуть цього опалювального сезону. На сьогодні субсидії вже отримують майже 3 мільйони домогосподарств у країні.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.