Новини
Україна
Екологія
Київ

У січні в столиці зафіксували 16 температурних рекордів

Цьогорічний січень увійшов у десятку найтепліших з 1881 року.

У січні в столиці зафіксували 16 температурних рекордів - зображення

За даними спостережень метеостанції ЦГО ім. Б. Срезневського, середньомісячна температура повітря січня у Києві склала -0,3°С, що вище кліматичної норми на 2,9°С. Таким чином цьогорічний січень увійшов у десятку найтепліших з 1881 року.

"Найхолодніше було 7 січня, коли мінімальна температура знизилась під ранок до -10,0°С, а найтепліше – 1 та 2 числа, коли максимальна температура підвищилась до  +13,2°С, встановивши таким чином температурні рекорди. Ці дні січня стали найтеплішими за 143 роки спостережень у столиці", –

ЦГО ім. Б. Срезневського

За даними кліматологів, за місяць в столиці було зафіксовано 16 температурних рекордів. Натомість сніжним цей місяць точно не назовеш.

"Опадів на проспекті Науки випало лише 19 мм або 51% кліматичної норми. Цьогорічний січень посів 20 позицію у рейтингу найсухіших", –

ЦГО ім. Б. Срезневського

Нагадаємо, зокрема, у другій половині місяця в столиці зафіксували чергові температурні рекорди. Також 1 січня у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря склала +10,3°С. А загалом в перший день 2023-го року в Україні було встановлено 64 метеорологічні рекорди.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.