У селі під Києвом конфлікт завершився стріляниною
У селі Дослідницьке васильківська поліція затримала озброєного хулігана, який прострелив ногу своєму односельчанину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/123768453_817377125692191_6517408906448332609_n.jpg)
Конфлікт між місцевими мешканцями виник 3 листопада неподалік житлового будинку на території гаражів, повідомили у Васильківському відділі поліції. Спочатку сварка між чоловіками переросла в штовханину, а потім і в бійку зі зброєю: 42-річний чоловік наніс молодику удар кулаком в обличчя, після чого дістав із барсетки пристрій для відстрілу гумових куль, направив у бік суперника та здійснив три постріли, один з яких влучив у ногу потерпілого.
Зловмисника було затримано за «гарячим слідом» в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а 30-річного потерпілого з вогнепальним пораненням ноги доставлено в лікарню.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/123780891_817377122358858_926938392253032495_n.jpg)
Хулігану повідомили про підозру за скоєння злочину, передбаченого ч.4 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Речові докази правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження.
Слідчі Васильківського відділу поліції звернулися до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.
Дивіться, як на Макарівщині затримали зловмисників, підозрюваних в умисному вбивстві у столиці.
Фото: поліція Васильківщини