У селі на Обухівщині вночі загорівся приватний будинок
Загоряння сталося 9 грудня. Близько 01:17 години до рятувальників Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в селі Гусачівка на вулиці Перемоги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-add0f72668a1a80b67d2c140083d6ea64f30fea65121b218eaba235d49a05428-cd870c62-1dfb-4dd9-9b9a-f774cbed2030.jpg)
До місця виклику одразу виїхав черговий караул, повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області. По прибуттю рятувальники встановили, що загорілась веранда у приватному будинку. Пожежу оперативно загасили, її причина встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/media-share-0-02-05-32068d27353dde16aafbcf17895f32cff7acf622955c4990cb828ad96ef9061b-c98bb57f-1d44-4cf7-8a3a-f1b44829ded3.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв, що у столиці палає автомийка.
Читайте також про нічну пожежу на Вишгородщині, у якій загинула бабуся.