Новини
Новини Київської області
Суспільство

У рятувальній службі Київщини є робочі місця


Меморандум про співпрацю між Службою зайнятості на Головним управлінням Державної служби з Надзвичайних ситуацій у Київській області спрямований на зменшення рівня безробіття та забезпечення рятувальних структур кадрами

16 квітня Директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук та начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Василь Слободяник підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію між організаціями.

Це – вихід на наступний етап співробітництва двох обласних структур. «Наша співпраця продовжується вже понад два роки. За цей час проведено понад 40 заходів – ярмарки вакансій, презентації роботодавця. З 184 вакансій, що надійшли до служби зайнятості, 133 укомплектовано», – наголосив Денис Дармостук.

Підписаний Меморандум визначає подальші спільні заходи з двоєдиною метою – задоволення потреб ГУ ДСНС у кваліфікованих кадрах, і розширення можливостей працевлаштування населення у рятувальній службі.

Одним з найдієвіших механізмів співпраці є організація професійного навчання безробітних безпосередньо під замовлення. Таку форму співпраці між організаціями розпочали торік. На замовлення державних пожежно-рятувальних частин Київської області служба зайнятості направляє безробітних для підготовки за професією «Пожежний-рятувальник»  до навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення головного управління ДСНС України у Київській області. Уже 47 осіб закінчили навчання і працевлаштовані.

Джерело: КОДА