Новини
Україна
Культура
Новини Кіно

У Пирогові знімають серіал про козаків-супергероїв


У Музеї просто неба у Пирогові телеканал ICTV розпочав зйомки 12-серійної костюмованої комедії «Абсолютно брехлива історія». Виробництвом серіалу займається IQ Production за підтримки Міністерства культури. У зйомках беруть участь велика кількістю акторів, каскадерів, унікальними костюмами та реквізитом.

Про це повідомляє ICTV.

У центрі сюжету – простий селянський хлопець Іван. Він краде коштовності у московського царя, щоб викупити свою матір з турецького полону. Втім, здійснити план не так просто – виявляється, він вкрав магічну сережку, яка є запорукою непереможності Московської влади. Але Іванові не вдається її вберегти. Скарб потрапляє на Січ, та опиняється у недосяжному місці – у вусі Кошового. А забрати сережку у козаків значно важче, ніж у царя.

«У піснях співають: «Козацькому роду нема переводу» – це наша національна ідея, тому, кому, як не нам знімати фільм про козацтво. Робота над картиною дуже складна і кропітка. Тут, насправді, шість повнометражних фільмів з точки зору наповнення та пластики. У серіалі досить багато дійових осіб, в кадрі постійно з’являються екшн-сцени. До того ж, ми дуже багато уваги приділяємо гумору, а гумор, як всі знають, знімати нелегко», – розповів режисер-постановник серіалу Олександр Березань.

Фото ICTV.