У Пухівці на Броварщині горів житловий будинок 06.09.2019
5 вересня о 13: 35 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшов виклик про загорання приватного житлового будинку в селі Пухівка по вулиці Вегівська.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-05_17-56-32.jpg)
На місце пожежі було направлено черговий караул 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце було встановлено, що пожежа в приватному житловому будинку , з загоранням по всій покрівлі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-05_17-56-44.jpg)
Пожежа була локалізована о 15:10 та повністю ліквідована о 15:35, повідомляють у ГУ ДСНС України в Київській області.