Новини
Україна
Головні новини
Суспільство
Україна-суспільство

У Програмі дій Уряду заплановане зростання економіки


Кабінет Міністрів хоче у продовж наступних 5 років забезпечити зростання економіки на 40% та залучити 50 млрд дол. інвестицій

Учора, 29 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив Програму дій уряду.

"Україні потрібно зростати 5-7% на рік. Це дасть нам можливість нормально розвиватися і покращувати життя людей. Наступні кілька років нас чекають непрості роки. Ми віддаватимемо рекордні борги, кожна третя гривня у наступному році піде на погашення боргів. Програма діяльності уряду - це великий документ, не схожий на те, що ухвалювали попередні уряди. Це, перш за все, про цілі. Як працює уряд у цивілізованій країні? Він обирається парламентом, встановлюються певні вимірювані цілі - чого ти маєш досягти за певний період часу. Регулярно парламент дивиться, чого вдалося досягти", - підкреслив під час презентації Програми дій уряду заявив Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

За його словами, цілі, які закладені у програмі,  досить серйозні, і, за словами Гончарука, людиноцентричні.Протягом наступних п'яти років "реально прийти до такої ситуації, коли економіка зросте на 40% і вдасться залучити 50 млрд дол. інвестицій", цитує Прем'єр-міністра Укрінформ.

"Ми не ставимо абстрактних цілей просто досягнути позицій у якихось рейтингах. У нас цілі стосуються людини у різних життєвих ситуаціях", - додав Гончарук.

А сьогодні, 30 вересня, під час брифінгу він повідомив, що Кабінет міністрів планує цього тижня представити у Верховній Раді Програму своєї діяльності.

На сайті Верховної Ради програма вже оприлюднена.У Пояснювальній записці зазначається: "Очікується, що у результаті реалізації заходів Програми буде досягнуто зростання ВВП на 40 %, позитивних змін демографічної ситуації, створено 1 млн. робочих місць, приведено у хороший стан усі основні дороги (24 тис. км), збудовано 5 морських портів та 15 аеропортів, зменшено антропогенний вплив на навколишнє середовище".

“Ми зробимо по Програмі діяльності уряду окрему комунікацію, окрему презентацію. На цьому тижні ми плануємо представити Програму діяльності у парламенті. “Сподіваємося, колеги-депутати нас підтримають. Тоді під кожну ціль ми розроблятимемо або стратегію, або державну політику", - додав Гончарук.