У понеділок зранку в Українці будуть знімати кіно
ТОВ «Ідас Інтернешнл фільм» працює над створенням національного фільму патріотичного спрямування спільно з Міністерством культури України. Робоча назва стрічки «Помилка в діагнозі». Для втілення сценарію фільму та творчого задуму режисера-постановника необхідно здійснити зйомки епізодів на березі річки. Для цього і була обрана Стугна поблизу районної лікарні в нашому місті.
Попереджаємо, що під час зйомок, для створення ефекту туману над річкою, буде використано спецефекти - атмосферний дим (абсолютно безпечний для людей та довкілля). Орієнтовний час його використання - з 5.00 до 10.00. Взагалі зйомки плануються з четвертой ранку до 16.00
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/13DA6126-65DE-4AAA-B410-41C4D1A2ED38.jpeg)