Новини
Бородянка

У Пісківській ОТГ з'явиться поліцейський офіцер громади


Такий офіцер має орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, щодня забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Фото: Facebook/Бородянка поліція

Про це повідомили на Facebook-сторінці Бородянка поліція.

16 грудня відбулася робоча зустріч з приводу впровадження на території Пісківської ОТГ проєкту «Поліцейський офіцер громади», головною метою якого є організація поліцейської діяльності, в першу чергу, орієнтованої на громаду, а також попередження правопорушень в інтересах громади.

Фото: Facebook/Бородянка поліція

«Офіцер поліції буде більш самостійним у своїй діяльності та виконуватиме основні завдання поліції у партнерстві з керівництвом об'єднаної територіальної громади. Не тільки перебуватиме, а й житеме на території громади, постійно працюючи, спілкуючись з громадою, займаючись превенцією правопорушень у цій громаді і розслідуючи дрібні злочини, ті, які не потребують залучення слідчо-оперативних підрозділів», – повідомляють правоохоронці у дописі.

У найближчому майбутньому для офіцера в громаді облаштують відповідне приміщення для роботи. Також поліцейського мають забезпечити службовим автомобілем та необхідним екіпіруванням.

Як повідомляв «Погляд», до середини 2021 року поліцейські офіцери громад мають з’явитися у кожній ОТГ України. У Бородянській ОТГ підписали Меморандум з Нацполіцією ще на початку року.

Нагадаємо, за результатами цьогорічних місцевих виборів очільником Пісківської громади став Володимир Луцков.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.