Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

У Переяславі нова поліція не нова


У місті Переяслав-Хмельницький нова поліція наповнена кадрами із колишніх даішників, чергових частин, ппсники і відповідно "нове" навчання вони не проходили.

Про це пише журналістка Ольга Худецька.

"У всіх інших містах, яким не пощастило мати нову патрульку, роль патруля виконують оці ГШР/ГРПП. Для людей, які не в темі, зовнішньо важко їх відрізнити. Форма як в патрульки, назва теж щось про патруль. Але ключове - позасистемність людей, відбір і навчання - опускається", - додає журналістка.

Також з'яилася інформація, що арештовані поліцейські у той день святкували "останній дзвоник" своїх дітей. Разом з ними були ще двоє працівників місцевої поліції. Вони проходять у справі як свідки. Про це у Переяслав-Хмельницькому повідомив виконувач обов’язків керівника київської обласної поліції Андрій Нєбитов .

За його словами, після того, як копи постріляли зі зброї у дворі одного з них, вони пішли святкувати на річку. Однак зброю, з якої вбили хлопчика, досі не знайшли. Андрій Нєбитов каже, що її сховали самі підозрювані.

Нєбитов зазначив, що двоє поліцейських, які були того дня з підозрюваними, мають самі звільнитись із правоохоронних органів. Звільнять і керівника місцевої поліції. Нині він відсторонений.

Також Нєбитов пообіцяв провести переатестацію всього відділку місцевої поліції. В першу чергу це стосується тих, хто поновився на роботі через суд. Як відомо, один із підозрюваних так само був поновлений через суд.

Місцеві жителі та київські активісти під відділком поліції у Переяславі вимагали переатестації та звільнення місцевих поліцейських.  Там кидали петарди та палили фаєри. Виникла навіть невелика сутичка зі спецпризначенцями, яка швидко закінчилась.

https://www.facebook.com/theinsider.ua/videos/330616604271614/

Джерело