У Переяславі-Хмельницькому заборонили використання поліетиленових пакетів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/e86acfa9c883d5a5b3f7b55d2dd27811-1200x800_c.jpg)
Переяслав-Хмельницька міська рада прийняла рішення щодо обмеження використання поліетиленових пакетів закладах торгівельної мережі ресторанного господарства та на ринках міста.
Відділу підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, відповідно до рішення міської ради, доручено донести рекомендації до суб’єктів господарювання міста, а саме: обмежити в закладах торговельної мережі, ресторанного господарства та на ринках використання поліетиленових пакетів та пластикового посуду, а також реалізацію товарів з їхнім використанням; пропонувати покупцям біорозкладні або паперові пакети, багаторазові еко-торбинки та інші екологічні упаковки під час реалізації товарів. З цього приводу планують провести спільні заходи, спрямовані на відмову від поліетиленових пакетів та використання альтернативних екобезпечних пакувальних матеріалів.
ЗАБОРОНА на використання поліетилену діє вже у 40 країнах світу. Зокрема, у Великобританії, Австрії, Бельгії, Чилі та ін.. А з 1 січня до переліку країн долучилася ще й Південна Корея.
Нажаль у нашій країні це питання поки ще не врегульовано на державному рівні. Тому міська рада може лише рекомендувати ОБМЕЖИТИ використання поліетилену.