У Переяславі чоловік три роки незаконно користувався землею
Тепер прокуратура вимагає стягнути до місцевого бюджету м. Переяслав 320 тис грн за користування землею.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Bez-nazvanyya-1.jpg)
Чоловік отримав 320 тисяч гривень за безпідставно збережене майно у розмірі 320 тис грн.
У прокуратурі Київщини повідомляють, що фізична особа-підприємець на території м. Переяслав, маючи на праві власності об’єкти нерухомості, упродовж 2017-2019 років використовував земельну ділянку під зазначеними будівлями для комерційних цілей без укладення з органом місцевого самоврядування договору оренди земельної ділянки.
В результаті землекористувач використовував безоплатно 0,85 га землі комунальної власності без належного оформлення правовстановлюючих документів, що призвело до ненадходження коштів до місцевого бюджету в розмірі 320 тис грн.
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що на Переяславщині 120 військових гасили лісову пожежу.