У Обухові ліквідували одразу 3 підпільні гральні салони
Завдяки співпраці з громадою Обухова, місцеві правоохоронці виявили незаконні гральні зали, що поновили свою діяльність.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/166577359_2487852831358912_8428845277490332369_n.jpg)
Дані заклади працювали по вулиці Каштановій та Київській у місті Обухів. Підприємливі ділки запускали клієнтів «по дзвінку», повідомяє Обухівське районне управління поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/166571414_2487852901358905_2161068757084873704_n.jpg)
Під час обшуків, правоохоронці виявили та вилучили 59 комп’ютерів у повній збірці, через які надавалися послуги в сфері грального бізнесу. Також вилучено мобільні телефони та гроші.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/166245292_2487852848025577_8988481031850829197_n.jpg)
Вилучені речові докази направлені на проведення відповідних експертиз.Наразі поліція проводить необхідні слідчі дії щодо встановлення осіб причетних до незаконного грального бізнесу. За всіма фактами проводиться досудове розслідування, згідно ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/166334923_2487852914692237_2175835363690624215_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про чергове закриття «лохотрону» в Обухові.
Також ми писали, що у Гребінках «прикрили» підпільний гральний заклад.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.