Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

У Новорічну ніч ресторани і кафе працюватимуть до 7 ранку


23 грудня Кабінет міністрів України дозволив закладам харчування продовжити свою роботу у ніч з 31 грудня на 1 січня до 7:00.

фото - freepik.com

Раніше було дозволено працювати лише до 1 ночі 1 січня. Відповідні зміни зазначені у поставнові Кабміну №1301 від 23 декабря. Зокрема, у документі є розпорідяження «внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», замінивши у підпункті 12 цифру і слова «до 1-ї години» цифрою і словами «до 7-ї години».

фото - freepik.com

Звичайно ж в інші дні до кінця лютого, поки діє карантин в країні, кафе та ресторани мають зачинятися о 23:00, а в період посиленого карантину (локдауну) з 8 по 24 січня заклади харчування будуть працювати лише на виніс та/або доставку. Про це йдеться у постанові Кабміну №1236 від 9 грудня.

«Погляд» також інформував, що в Україні з19 грудня почали діяти нові обмеження.

Читайте про те, чи буде локдаун для автомобілістів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.