У Немішаєвому відкриють громадський простір зроблений волонтерами зі всієї України
Протягом двох тижнів волонтери табору Будуємо Україну Разом та селищні активісти працювали відразу над кількома проектами у Немішаєвому і вже в суботу готові продемонструвати, що з того вийшло. 13 липня у селищі відбудеться відкриття громадського простору біля Немішаївської дитячої школи мистецтв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/11_nemesh.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/11_nemesh3.jpg)
Волонтери зі всієї країни працювали над створенням муралу біля залізниці, створенням сцени над яром та спорудженням майбутнього Духовно-просвітницького центру.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/11_nemesh2.jpg)
Місцеві мешканці також не стояли осторонь, а радо допомагали волонтерам. Про те, як волонтери роблять Немішаєве кращим дивіться у сюжеті.
Докладніше про відкриття громадського простору за посиланням.