Україна-суспільство
Економіка

У "Нафтогазі" розповіли, скільки платитимуть споживачі за "пільговий газ"

Ціна для побутових споживачів, які опинилися без постачальника газу, "Нафтогаз" поставлятиме "блакитне паливо" за пільговим тарифом у 7,96 гривні за 1 кубометр.

У
Фото: pixabay

Про це повідомляє пресслужба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Зазначається, що завдяки змінам внесеними до Закону України "Про ринок природного газу", прийняла постанову НКРЕКП "Про здійснення постачання природного газу побутовим споживачам на умовах базової річної пропозиції", побутові споживачі отримуватимуть природний газ на умовах базової річної пропозиції "Нафтогаз України".

Тож, споживачам, які опинилися без постачальника газу "Нафтогаз" постачатиме блакитне паливо за пільговим тарифом у 7,96 гривні за 1 кубометр.

На сьогодні постачальник "останньої надії" забезпечує природним газом понад 347 тисячі побутових споживачів, станом на 8 грудня ціна реалізації природного газу складає 46,22 гривні за 1 кубометр.

Раніше жителі Вишгорода вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Люди вимушені платити компанії Вишгородської міськради вдвічі, а то й втричі більше.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.