У Миронівці відкрили спортивний майданчик
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69861296_506258390162634_4417602012598763520_n.jpg)
У Миронівці з нагоди святкування 400-річчя міста відбулася пам'ятна подія – відкриття спортивного майданчика по вулиці Пироженка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69765314_506258586829281_3050482500301225984_n.jpg)
Миронівський міський голова разом з місцевими дітлахами урочисто перерізав стрічку та запросив команди ветеранів з Миронівки, Рокитного, Богуслава та Таращі взяти участь у футбольному турнірі, присвяченому Дню народження рідного міста, повідомляє сторінка Миронівської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69982833_506258830162590_3582859321731448832_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69806011_506258693495937_2469381735914143744_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69735527_506258773495929_8619427591255752704_n.jpg)
Фото Миронівської міської ради