#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

У МОЗ вважають, що ймовірність поширення в Україні вірусу мавпячої віспи мінімальна

26.05.2022
Насамперед, це малоймовірно через обмежену кількість туристичних маршрутів.

У МОЗ вважають, що ймовірність поширення в Україні вірусу мавпячої віспи мінімальна - зображення

Ймовірність поширення в Україні вірусу мавпячої віспи дуже мала. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомляє в Telegram-каналі МОЗ.

"Україна не є транзитною країною для подорожей у країни Африки. Для того, щоб заразитися, треба тривалий контакт з інфікованою людиною. Зараз це доволі малоймовірно через обмежену кількість туристичних маршрутів", –

заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Ігор Кузін

Також у МОЗ зазначили, що система епіднагляду у кожній країні передбачає детальне розслідування випадків захворювання та відстеження контактних осіб. Тобто навіть якщо українець за кордоном матиме контакт з інфікованою людиною або сам захворіє, то до повного одужання він буде під наглядом.

Мавпяча віспа – це вірус, що походить від диких тварин, як то гризуни та примати, іноді поширюється на людей. Хворобу вперше зафіксували вчені в 1958 році. Наразі щонайменше у 12 країнах підтвердили понад 80 випадків захворювання. Серед них – США, Канада, Австралія, Іспанія, Португалія та Велика Британія.

Нагадаємо, також нещодавно стало відомо, що в світі зареєстровано 522 випадки гепатиту невідомого походження.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.