#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Здоров'я

У МОЗ пояснили чому маски мають носити всі без винятку

02.04.2020 Оксана Кириленко 0

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що медичні маски потрібно носити через те, що на нинішньому етапі всіх розглядають як потенційно інфікованих.

«Ми розуміємо, що маска не захищає людину. Але коли є маска, то виділення біологічного матеріалу, яке може містити збудник, зменшується, і не досягає півтора метра, а може виділятись не більше ніж на 10-15 сантиметрів. У разі недотримання соціальної ізоляції, маска на обличчі людини, яка ще можливо без симптомів, але може бути інфікованою, знижує ризики зараження інших. Тому ми закликаємо всіх носити маски », — зазначив він.

Ляшко також додав, що респіратори з клапанами видиху, на відміну від масок, можу захищати лише тих, хто такі респіратори носить, а не людей довкола.

«Клапан видиху дозволяє виділятись великій кількості повітряного потоку, який може містити збудник інфекційної хвороби», — уточнив санітарний лікар.