Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У монастирях Києва завершився карантин: Кличко


Обмеження зняли у раніше закритих на карантин через спалахи коронавірусу Києво-Печерській Лаврі, Іонинському та Свято-Покровському чоловічих монастирях.

«У столиці зняли карантин в кількох монастирях, котрі були закриті через спалахи захворювання. Зокрема, у Києво-Печерській Лаврі, Іонинському та Свято-Покровському чоловічих монастирях. У трьох монастирях столиці зняли карантинні обмеження». Про це міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу сьогодні, 26 травня. За його словами, під час карантину було зроблено більше 1000 ПЛР-тестів священнослужителів.

Як повідомляв «Погляд», у квітні на карантин були закриті Києво-Печерська лавра, Іонинський монастир та Свято-Покровський Голосiївський чоловiчий  монастир.

Кличко зауважив, що осередки захворювання вдалося локалізувати завдяки вчасно проведеним протиепідемічним заходам та дотриманню суворого карантину, і поінформував, що перед тим, як зняти карантину у монастирях, там провели повну дезінфекцію.

«Як ви знаєте, уряд дозволив проводити служби в храмах – із дотриманням регламентів та санітарних вимог», зазначив Кличко і звернувся до представників усіх конфесій з проханням дотримуватися правил безпеки, не збирати у церквах великої кількості людей, аби не сталося нових спалахів хвороби.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів