Новини
Вибори
Політика

У місцевих виборах-2020 взяли участь 145 партій


Яких результатів досягли на виборах п’ять партій, що висунули кандидатів до більш ніж половини всіх рад в Україні?

Фото: Рух ЧЕСНО

Мова про партії:

  •  «Батьківщина»
  • «Голос»
  • «Європейська солідарність»
  • «За майбутнє»
  • «ОПЗЖЗ»
  • «Слуга народу»

Рух ЧЕСНО проаналізував, що політсила «Батьківщина» охопила 91,6% місцевих рад по всій території України. Партія влади «Слуга народу» посіла за цим показником друге місце - 88,4%.

За підсумками виборів найпотужніше представництво в облрадах і міськрадах облцентрів отримала «Європейська солідарність» Петра Порошенка. Політсила президента України Володимира Зеленського – на другому місці.

Також «Європейська солідарність», порівняно з іншими парламентськими партіями, має найбільший сукупний відсоток мандатів у міськрадах обласних центрів – 17%. Натомість «Слуга народу» може похвалитися найбільшим сукупним відсотком мандатів у облрадах – 17,7%.

Окрім того, «Слуга народу», «Батьківщина» й «За майбутнє» краще представлені в облрадах, ніж у міськрадах облцентрів, тоді як ЄС, ОПЗЖ і «Голос» – навпаки.

Як інформував «Погляд», 17 січня на Київщині пройшли повторні вибори у двох містах - у Борисполі та у Броварах. Цього разу явка на місцевих виборах склала менше 45%.

Однак, як ми повідомляли, Володимира Борисенка офіційно визнано міським головою Борисполя. А у Броварах перемогу отримав чинний міський голова Ігор Сапожко, за нього віддали свої голоси 53,16 % виборців.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.