У міськраді Боярки розповіли про перший проєкт Бюджету участі 2020
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69960501_2371292396317669_2583621509436145664_n.jpg)
Проєкт поки не оприлюднений на офіційному сайті конкурсу, адже автор подав ідею одразу на консультації.
Про "піонера" Бюджету участі 2020 у Боярці розповіли у комунальному підприємстві "Боярський інформаційний центр".
"Подано перший проєкт Бюджету участі 2020. А називається він: «Щорічна премія «Сонячне майбутнє Боярки», мета якого – підтримка талановитої молоді нашого міста. Автор: Віталій Хохлов. Сталася ця подія як раз під час консультацій для авторів проектів Бюджету участі", - написали в інформаційному центрі.
Деталі проєкту поки що не розкривають. Однак у підприємстві окреслили теми інших ідей, які жителі готують до участі у конкурсі.
Зокрема, дві ініціативи буде присвячено екології: щодо сортування та компостування відходів. Також будуть проєкти благоустрою: встановлення питних фонтанчиків по місту та нових вказівників, відновлення парку та "Безпечний міст".