Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

У Міносвіти – новий тимчасово виконуючий обов’язки міністра Сергій Шкарлет


Сьогодні, 25 червня, на засіданні Кабміну було прийнято рішення про запровадження ще однієї ставки заступника міністра у МОН.

У Міністерстві освіти і науки – новий тимчасово виконуючий обов’язки міністра. Ним став ректор Чернігівського державного технологічного університету Сергій Шкарлет. Рішення про це уряд прийняв на засіданні 25 червня.

Про це повідомив офіційний сайт МОН. Також у повідомленні зазначається: «Для цього Кабмін додав ще одну ставку заступника міністра у штатний розпис МОН, адже тільки з цієї посади можна призначити т.в.о. Відтепер в МОН 7 штатних одиниць заступників міністра та державний секретар».

Довідка. Сергій Шкарлет народився 19 жовтня 1972 р. в Узбекистані. У 1995 р. закінчив  факультет прикладної математики Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Математичне забезпечення системи автоматизації». У 1996 року закінчив Фінансово-економічний інститут при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю «Облік і аудит», У 2000 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Економічне управління інноваційною підприємницькою діяльністю в галузі створення програмного забезпечення».  З грудня 2005 року до січня 2008 року навчався та захистив дисертацію в докторантурі НАУ за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами». У жовтні 2008 року отримав вчене звання професора.

Далі займався виробничою, науковою і викладацькою діяльністю. З травня 2010 року – ректор Чернігівського державного технологічного університету.

Як повідомляв "Погляд", Міносвіти роз’яснило, що примітка «Звільнений(а)» у графі ДПА у додатку до свідоцтва про загальну середню освіту не буде перешкодою для вступу до вишів.