Новини
Макарів
Київщина-суспільство

У Макарові можуть закрити пологове відділення?


В соціальних мережах гостро обговорюється питання щодо можливості закриття пологового відділення у Макарові. Роботу закладу можуть «оптимізувати» шляхом скорочення штатних одиниць.

Макарівська районна рада має намір на найближче засідання сесії районної ради виности питання щодо виділення додаткового фінансування Макарівської ЦРЛ. Про це повідомляється на офіційній сторінці у соціальних мережах голови Макарівської районної ради Олександра Гулака.

«До районної ради було надіслано листа зі списком зміненого штатного розпису працівників Макарівської ЦРЛ, де планується оптимізувати роботу закладу шляхом скорочення штатних одиниць у тому числі і акушер-гінекологічного та пологового відділення. Так, як покрити всі витрати лікарні та заробітну плату працівникам державна субвенція не має можливості», – йдеться у повідомлені, а також зазначається, що місцева влада буде намагатись зберегти функціонування центральної районної лікарні. – «На найближче засідання сесії районної ради виносимо питання щодо виділення додаткового фінансування Макарівської ЦРЛ для того, щоби всі медичні працівники отримали заробітну плату і не довелося скорочувати штат».

Варто зазначити, минулого року субвенція з державного бюджету на Макарівську ЦРЛ становила майже 22,5 млн. грн., цьогоріч фінансування скоротили до майже 20 млн. грн.