Новини
Новини Київської області

"У Київської області хотіли вкрасти черговий об’єкт", - депутат Київоблради Роман Титикало


У Київської області хотіли вкрасти черговий об’єкт, але вчора, 18 листопада, його захистили в суді. Про це повідомив депутат Київської обласної ради, адвокат Роман Титикало на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначає, що після зміни керівництва Київської обласної ради стало відомо, що перед його звільненням 17 травня цього року було передано без згоди сесії облради 0,54 га під забудову.

Так, 13 березня екс-перший заступник голови Київоблради Володимир Майбоженко в обхід сесії ради, порушуючи чинне законодавство, підписав лист-згоду на укладання договору будівництва ЖК за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 3.

Предметом договору № 14/03-2019 від 14 березня 2019 року, укладеного між КП КОР «Київоблкіно» та ТОВ «А.В. Інвестиції» (пункт 2.1.), стало зобов’язання сторін звести ЖК, будівництво якого планується на ділянці за вищевказаною адресою, площею 0,5427 га (кадастровий номер - 8000000000:79:376:0017).

"При цьому КП КОР «Київоблкіно» мало отримати лише 5% від збудованого об’єкту, хоча на ринку такі угоди укладають на умовах отримання власником землі не менше 10%. Виникає питання, де ділась різниця?", - пише Роман Титикало, зазначаючи, що будівельну фірму пов’язують із колишнім нардепом-кнопкодавом, регіоналом Володимиром Зубиком.

Проте Господарський суд міста Києва задовольнив позов Київської обласної ради та визнав недійсним вказаний договір, зазначає Титикало, вказуючи, що з даного приводу Київська обласна рада зверталась до Генерального прокурора України.