Новини
Київ

У «Київкомунсервісі» знову проходять обшуки


Правоохоронці вилучають копії документів на комунальному підприємстві за рішенням суду.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

«Головним слідчим управлінням Національної поліції в рамках кримінального провадження № 42020000000002227 від 12.11.2020 на підставі Ухвали Печерського районного суду міста Києва на підприємстві «Київкомунсервіс» проводяться вилучення копій документів», – інформує

При цьому, у КМДА підкреслили, що підприємство співпрацює зі слідством – поліції надали доступ до речей і документів службових осіб.

Обшуки у «Київкомунсервісі» вже відбувалися 17 серпня цього року. Тоді на підприємство приїхали працівники Подільської окружної прокуратури міста Києва з метою вилучення доказів, які відносяться безпосередньо до діяльності контрагентів комунального підприємства.

Нагадаємо, раніше столичні правоохоронці проводять обшуки у Департаменті освіти та науки КМДА, а також у комунальному підприємстві, що уклало договори про реконструкцію середньої загальноосвітньої школи. За попередніми даними, посадовці запланували витратити бюджетні кошти на цілі, які не були передбачені. Це призвело до нецільового використання понад 1 мільйона гривень з метою подальшого привласнення. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.