Новини
Автоновини
Київ

У Києві звільнили скандально відомого директора КП "Київтранспарксервіс"


Фото - Kievvlast

Київський міський голова Віталій Кличко звільнив скандально відомого директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс" Олександра Німаса.

Про це повідомляє Kievvlast.

Про звільнення Олександра Німаса стало відомо з розпорядження №169 столичного голови Віталія Кличка від 20 березня 2020 року. Олександр Німас займав посаду директора КП "Київтранспарксервіс" з 13 листопада 2018 року.

За час перебування на цій посаді він встиг стати фігурантом низки корупційних скандалів.

Ще коли він був в.о. директора, евакуацією автомобілів зайнялася приватна фірма з Маріуполя, яка завищила ціни на свої послуги практично в три рази.

У листопаді 2018 року, в КП "Київтранспарксервіс" відмовилися надавати інформацію на звернення депутата Київради про кількість укладених договорів та суми грошових надходжень від їх реалізації. У КП мотивували це тим, що у підприємства є якийсь внутрішній наказ, яким така інформація визначена, як комерційна таємниця. Отже, доступ до неї був закритий і для депутатів, і для киян.

У березні 2019 року було завершене розслідування і направлене до суду обвинувальний акт щодо 4 посадових осіб КП "Київтранспарксервіс", які в складі злочинної групи організували схему системного вимагання та отримання від підприємців хабарів за розміщення парковок. За оформлення документів і укладення договору на розміщення однієї паркувального майданчика учасники злочинної групи вимагали від підприємців від 500 до 700 доларів.

В.о. директора "Київтранспарксервісу" тимчасово призначили заступника директора з юридичних питань даного підприємства Тетяну Ларіну.