#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві зросла кількість госпіталізованих хворих на COVID-19: Кличко

12.05.2020 Косянчук Інна 0

У стаціонарах столичних лікарень на 12 травня перебуває 218 хворих на коронавірус і 99 осіб з підозрою на цю інфекцію.

Київський міський голова Віталій Кличко сьогодні, 12 травня, під час брифінгу повідомив, що у столиці збільшується кількість інфікованих коронавірусом, яким потрібна госпіталізація. У стаціонарних відділеннях столичних лікарень на сьогодні перебуває 218 хворих на коронавірус і 99 осіб – з підозрою на COVID-19.

З них 56 – у важкому стані.

7 осіб  підключено до апаратів штучної вентиляції легень.

Також Кличко поінформував, що у стаціонарах столичних лікарень є майже 500 місць для хворих на COVID-19. Усього місто в медзакладах першої та другої хвилі передбачило майже 1700 ліжкомісць.

«Але якщо у нас буде інфекційний вибух, цього може виявитись замало. Тому я щоразу звертаюсь до всіх: припиніть, будь ласка, жити в ілюзіях. Вірус не відступив. Небезпека реальна. І саме від свідомості кожного з нас залежить подальший розвиток ситуації», підкреслив Кличко.

Як уже повідомляв «Погляд», загальна кількість хворих у столиці на 12 травня склала 1830 хворих, з них 59 додалося за останню добу.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів