#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві знову летальний випадок від коронавірусу: Кличко

29.05.2020 Косянчук Інна 0

За період епідемії у столиці  COVID-19 забрав життя 65 осіб. Одужали 597 киян.

За минулу добу в Києві кількість хворих на коронавірус збільшилась на 56 осіб, з них 17 медиків. Загалом у столиці вже зафіксовано 2849 випадків COVID-19. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко сьогодні, 29 травня під час онлайн-брифінгу. Він поінформував, що за минулу добу в столиці від коронавірусу померла одна людина. Усього за період пандемії зафіксовано 65 летальних випадків. Подолали коронавірус 91 особа за минулу добу, з початку епідемії – 597.

На сьогодні в столиці вже 2849 підтверджених випадків захворювання на COVID-19

Серед тих, хто захворів за останню добу – 18 жінок віком від 22 до 73 років, три дівчинки – 4, 8 та 9 років, 29 чоловіків віком від 26 до 67 років, та 6 хлопчиків від 2 до 17 років. Госпіталізовано 11 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Найбільше хворих за минулу добу виявили в Дніпровському районі – 12, Деснянському – 9 та в Голосіївському і Дарницькому районах – по 6 випадків.

Також Кличко розповів про ситуацію із захворюванням медиків на коронавірус, зазначивши, що кількість інфікованих медичних працівників оприлюднюється щодня»: «За час пандемії, тобто з березня, найбільше випадків COVID-19 серед медиків зафіксували в міській лікарні № 3 – 89 осіб,  у лікарні № 8 – 44, у Центрі екстреної медицини – 26, в Олександрівській лікарні – 23. Частина з них уже одужали. Щодо ситуації в лікарні швидкої допомоги, інформацію про яку вчора публікували ЗМІ, протягом останніх двох тижнів у лікарні загалом виявлено 21 медпрацівника з COVID-19.  Лікарня швидкої допомоги надає допомогу пацієнтам, що потрапляють у медзаклад в екстрених ситуаціях. І лікарі можуть не знати, що працюють із хворим на коронавірус. Коли немає часу на тестування, бо життя людини висить на волосинці», – зазначив Кличко, звернувши увагу на те, що на сьогодні підхопили коронавірус 420 медиків, а це понад 14% серед інфікованих у Києві.