Новини
Україна
Новини Київської області
Кримінальні новини
Київ

У Києві затримали впливового «злодія у законі» «Кобу Руставського» (відео)


Злочинця затримали співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Дарницькому районі, 1 березня.

«Коба Руставській»  за даними правоохоронців, хотів закріпитися у Києві та відновити свої зв’язки та контроль у кримінальному середовищі. 

Цього кримінального авторитета з 2016 року розшукують правоохоронні органи Іспанії за вчинення особливо тяжких злочинів. А саме – за створення злочинної організації, замовне вбивство у Франції та зберігання майна, здобутого злочинним шляхом. Також він був так званим «опікуном» «коронованих» представників злочинного світу Іспанії.

Упродовж останніх років «злодію в законі» вдавалося уникати зустрічі з правоохоронцями, змінюючи країни перебування. Оперативники центрального апарату Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції встановили його місце знаходження на території Києва. Протягом року «Коба Руставській» переховувався в одному з приватних будинків Дарницького району столиці та використовував заходи конспірації для унеможливлення виявлення свого місця перебування. Для безпеки та допомоги у злочинній діяльності його завжди супроводжував охоронець.


Ввечері 1 березня оперативники ДСР, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Офісом Генерального прокурора затримали «злодія в законі» «Кобу Руставського». У будинку вилучили зброю та набої до неї, а також «заготовки» для підробки документів.

https://www.facebook.com/KyivOperativ/videos/564994891029419/

Того ж дня оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції спільно зі співробітниками Чернівецького прикордонного загону у Путильському районі затримали ще одного «злодія в законі» на прізвисько «Каха Тбіліський», який незаконно намагався виїхати з країни, оминаючи контрольно-пропускний пункт.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України