Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві закрили ринок «Десна» і оштрафували три нічних клуби: Кличко


Протиепідемічні групи вже перевірили 198 об’єктів, що відкрились у столиці після послаблення карантину, і виявили низку порушень. А правоохоронці склали 46 адмінпротоколів щодо порушників.

Тільки-но після послаблення карантину в столиці відкрилися ринки (загалом 37 з них відновили роботу), а вже один з них – «Десна» - Держпродспоживслужба закрила. Як пояснив сьогодні, 20 травня, міський голова Києва  Віталій Кличко на онлайн-брифінгу, причиною цього стало недотримання санітарних норм і регламентів.

Окрім того, за словами Кличка, було оштрафовано три нічних клуби, які працювали минулими вихідними, незважаючи на заборону.

«Ми почали послаблення обмежень. Але відкриття закладів, підприємств – це, передовсім, дотримання правил і відповідальність керівників за безпеку персоналу та відвідувачів. Наприклад, у столиці вже відкрилися 37 ринків, для яких прописаний чіткий регламент роботи», - зауважив Кличко.

Він поінформував, що дотримання норм у столиці контролюють представники Держпродспоживслужби, муніципальної варти, районної влади та працівників комунального підприємства «Київблагоустрій». Протиепідемічні групи з представників цих організацій перевіряють роботу ринків, закладів громадського харчування, тощо, і якщо виявлять порушення, викликають наряд поліції й складають адмінпротокол. Уже перевірено 198 об’єктів у Києві, на порушників правоохоронці склали 46 адмінпротоколів.

Кличко вкотре закликав усіх дотримуватися правил, бути відповідальними і зауважив: «Якщо під час послаблень люди нехтуватимуть правилами – буде сплеск вірусу. Я нікого не лякаю, але у Чехії через тиждень після відкриття торгових центрів, великих магазинів, перукарень і салонів було зафіксовано великий сплеск захворювання».