Новини
Здоров'я
Київ

У Києві зафіксовано ще один летальний випадок від коронавірусу: Кличко


Також Київський міський голова повідомив, що виявлено ще один випадок  захворювання на коронавірус у Києво-Печерській лаврі, та три в Іонинському монастирі.

На сьогодні, 15 квітня, у столиці зафіксовано 612 випадків захворювань на коронавірус.

Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

За минулу добу кількість хворих збільшилась на 61 особу, серед них 3 медичні працівники. Захворіли 26 жінок, 29 чоловіків, і 6 дітей – 2 хлопчики і 4 дівчинки. 28 осіб госпіталізовано, інші знаходяться на самоізоляції під наглядом лікарів.

На жаль, у столиці стався ще один летальний випадок від коронавірусу, зауважив Кличко.

Також він повідомив, що виявлено ще один випадок  захворювання на коронавірус у Києво-Печерській лаврі, та три у Іонинському монастирі.

Учора провели дезинфекцію у Лаврі, духовній семінарії.

Сьогодні медики продовжують вимірювати температуру та, за потреби, брати зразки на ПЛР-тестування у низці духовних закладів.

Кличко вкотре закликав усіх залишатися вдома. «Не треба на Великодні свята йти до церкви, в гості та на пікніки. У лікарнях усе більше хворих», зауважив Кличко і попросив усіх дотримуватися правил безпеки.