Новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві видавали фейкові довідки про негативний тест на COVID-19


Довідки замовляли громадяни, які їхали за кордон.

Фото столичної проуратури

Вартість замовлення становила від 900 до 1500 гривень.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Правоохрорнці розповідають, що до протиправної діяльності причетні двоє киян, один з яких підшуковував осіб, які планували поїздку за кордон, та пропонував їм отримати довідку з негативним результатом тесту на COVID-19 без проходження обстеження. У разі успішних домовленостей спільник, який працює у одній із приватних столичних лабораторій, виготовляв довідку без проведення тестування.

За попередніми даними, з лютого по березень поточного року учасникам групи вдалося реалізувати близько 80 фальсифікованих лікарських довідок.

Під час проведення санкціонованого обшуку у лабораторії та за місцем мешкання зловмисників правоохоронці вилучили бланки сертифікатів та довідок з печатками лабораторії, печатки, грошові кошти у сумі близько 500 тис. гривень, чорнові записи, а також інші речові докази, які вказують на вчинення кримінального правопорушення.

Наразі вирішується питання щодо призначення технічних експертиз по вилученим доказам.

Як повідомляв «Погляд», МОЗ хоче ліквідувати медичні довідки.

«Погляд» розповідав, що у Києві також продавали довідки про відсутність коронавірусу

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.