Новини
Надзвичайні новини
Київ

У Києві врятували трьох дітей, які провалилися під лід


В озері у парку «Партизанська слава» у столиці 22 березня мало не сталася трагедія: дівчинка і двоє хлопчиків провалилися під кригу.

На допомогу очевидці викликали поліцію. Коли патрульні прибули, один небайдужий чоловік вже витягнув з води 12-річну дівчинку.  Патрульні Валерій Бебко та Олександр Лисенко почали рятувати хлопців, які з останніх сил трималися на поверхні.

Олександр Лисенко кинувся у воду, аби врятувати дітей. Він розбивав кригу руками й підпливав до потопаючих. Патрульний витягнув одного з хлопців на берег. Тим часом Валерій Бебко взяв у службовому автомобілі трос та кинув іншому хлопцеві.

Після порятунку дітей посадили врятованих у службове авто, віддали їм свій сухий одяг та надавали допомогу до приїзду швидкої. Діти пояснили, що  опинилися на кризі, бо думали, що вона витримає їх, але провалилися. Після огляду медиками 14-річних хлопців шпиталізували до дитячої лікарні.

Патрульні викликали до медичного закладу батьків та працівників ювенальної превенції.

Джерело: МВС України

"Погляд" також повідомляв, що у Києві чоловік врятував дитину спінінгом (відео). Хлопчик на крижині відплив на 20 м від берега.

Читайте, як в Ірпені бійці ДСНС допомогли медикам врятувати людину, застиснуту між меблями.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.