Новини
Новини Київської області
Пожежі

У Києві вогонь забрав життя людини


Рано вранці 22 серпня за адресою бульвар Вацлава Гавела, 43а сталася пожежа на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку.

Коли прибули пожежники, то вогонь вже практично повністю охопив квартиру, а всередині знаходилися люди. Рятувальники негайно приступили до порятунку людей і локалізації загоряння. Полум'я виривалося з вікна і могло поширитися на поверхи вище.

Одна жінка вибралася з квартири самостійно, але її госпіталізували в лікарню, так як вона надихалася диму. На вікні іншої кімнати, яка знаходиться з іншого боку будинку, сидів чоловік. Він кричав про допомогу. Рятувальники встановлювали драбину, щоб допомогти потерпілому, але в цей момент він вистрибнув вниз. На жаль, жінка 1982 року народження вибратися з квартири не змогла. Медикам залишалося лише констатувати смерть. Попередньо, вона задихнулася. Також пожежники винесли з палаючої квартири собаку.

На місці працювали чотири одиниці основної та спеціальної техніки вогнеборців та близько 15 чоловік особового складу. Також працювали кілька бригад медиків і поліція. Деталі інциденту з'ясовуються.

Инфоратор