#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Культура
Події

У Києві відкриється незалежний арт-простір Set

04.04.2019 Косянчук Інна 0

У форматі діалогу різних поглядів тут відбуватимуться виставки, лекції, перформанси, вечірки і зустрічі з митцями

Для митців різних напрямків та їхніх шанувальників хороша новина. У столичній старовинній будівлі 1910 року, яку звів київський архітектор Мартін Клуг на вулиці Ярославів Вал, навпроти Будинку актора, 24 травня відкриється новий незалежний арт-простір Set.

Як повідомляє The Village, арт-простір займе два поверхи будівлі. Площа залів для виставок  становить 410 квадратних метрів.  Тут проходитимуть виставки українських та закордонних художників, лекції, перформанси, вечірки і відкриті зустрічі з митцями. А ще у Set працюватиме бібліотека, кав’ярня та бар.

Засновано Арт-простір групою київських меценатів, яку очолює колекціонер Владислав Баторшин. Кураторка проекту – мистецтвознавиця Марія Вторушина.

«Створюючи новий арт-простір, ми свідомо відмовляємося від декларування єдиної позиції і заданого вектора становлення, відкидаємо спроби заперечити чи чинити опір реальному порядку речей. Ми відкриті для рівноправного діалогу різних поглядів, але не цікавимося проектами, що мають ідеологічне забарвлення або намагаються представити будь-яку догму», – розповіла Вторушина.

Офіційне відкриття Set відбудеться 24 травня в рамках програми фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week.

Джерело: style.nv.ua

Фото: The Village Україна