#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Технології
Київ

У Києві відкрили проїзд двома шляхопроводами

06.10.2020 0 Косянчук Інна 0

Перетини вулиці Богатирської та Оболонського проспекту а також  вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери тепер вільні для транспорту.

На столичній Оболоні сьогодні, 6 жовтня, відкрили проїзд двома оновленими шляхопроводами. Один з них – на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту, другий – на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери. Про це повідомив офіційний сайт Київради.

Міський голова Києва Віталій Кличко під час відкриття повідомив, що на шляхопроводах забетонували нові конструкції, облаштували сучасну гідроізоляцію, також поклали кілька шарів асфальту, на який підрядник дав п’ятирічну гарантію, встановили нову систему вуличного освітлення та нову огорожу.

«Нам довелося фактично наново зводити опорні конструкції цих шляхопроводів. Бо, побудувавши понад 30 років тому, їх жодного разу не ремонтували. Зазначу, що завдяки якісному ремонту і застосуванню сучасних технологій, термін експлуатації конструкцій шляхопроводів буде мінімум 35 років.  Нагадаю, що навесні цього року ми капітально оновили ще два шляхопроводи на вулиці Богатирській. Ми комплексно підходимо до ремонту транспортних вузлів у всіх районах міста, – зазначив мер столиці. – На цьому магістральному напрямку, крім цих шляхопроводів, вже відремонтували: частину проспекту Степана Бандери на ділянці від проспекту Оболонського до Північного мосту, шляхопровід на перетині проспекту Степана Бандери і проспекту Героїв Сталінграда, пішохідний міст на проспекті Степана Бандери». Кличко також зазначив, що Київ цьогоріч втілив немало інфраструктурних проектів.

Окрім того, за словами міського голови, за останні роки у столиці  капітально відремонтували 24 мости та шляхопроводи. А на 31 об’єкті – зробили середній ремонт. Таким чином, уже оновлено 55 мостів і шляхопроводів. Кличко зазначив, що такого масштабного оновлення інфраструктури Київ не бачив десятиліттями, і запевнив, що робота у цьому напрямку триває.

Як повідомляв «Погляд», комунальне підприємство Києва зливає до водойми в Голосіївському районі відходи.