Новини
Україна

У Києві відбувся молитовний захід “Боже, нам єдність подай”


Сьогодні,  30 березня, у Києві в рамках заходу члени Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій під час молитви просили мудрості українському народу у своєму виборі та єдності Україні.

Про це повідомляє Укрінформ.

Під час заходу з молитвами звернулися 8 представників Всеукраїнської ради з різних релігійних конфесій.

З молитовними словами звертались предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах, єпископ Києво-Житомирської дієцезії РКЦ Віталій Кривицький, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин від УПЦ МП, президент Українського біблійного товариства Григорій Комендант, перший заступник старшого єпископа Української церкви християн віри євангельської Анатолій Козачок, заступник головного муфтія Духовного управління мусульман України шейх Рустам Гафурі та Голова союзу церков Християн баптистів старший єпископ Валерій Антонюк.

У своїх молитвах вони просили мудрості українському народу в його виборі, миру Україні, єдності, економічного процвітання.

Після спільної молитви хор виконав духовний гімн “Боже великий, єдиний”.

На заході, що відбувався на Володимирській гірці біля пам’ятника Володимиру Великому, були присутні Президент України Петро Порошенко з дружиною, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, члени уряду, секретар РНБО Олександр Турчинов, народні депутати та інші.

Як раніше повідомляв «Погляд», сьогоднішній день, 30 березня, з ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій оголосили Національним днем молитви та посту у намірі президентських виборів.

Фото - Укрінформ.